Запитання та відповіді
В першу чергу, заповніть анкету на нашому сайті, завантажте резюме та відео-презентацію про себе (до 2 хвилин). Також зайвим не буде підготувати демонстраційний ролик проведення уроку (до 5 хвилин) – це підвищить шанси на більшу зарплатню. Після відправлення заявки, наші менеджери зв´яжуться з Вами в найкоротший час.
Тільки за робочою візою типу Z. Ми не радимо піддаватися на провокації недобросовісних компаній, які обіцяють «за тиждень» зробити Вам «туристичну» або «бізнес» візу та негайно відправити в Китай. У кращому випадку, через місяць повернетесь додому. У гіршому - будуть проблеми з законом.
Так. Ми відправляємо наших вчителів у Китай тільки з робочою візою. Ніяких виключень. Нам важливо, щоб у клієнта все було добре.
Для посади вчителя англійської мови знання місцевої мови не обов'язково.На допомогу нашим вчителям завжди виділяється китайський асистент зі знанням англійської мови. Як правило, чуйний та доброзичливий, асистент допомагає вести заняття та допомагає з побутовими питаннями.
Так. Вчителі будуть отримувати оплату за святкові дні згідно з китайським законодавством та шкільними правилами протягом терміну дії контракту.
Так. Одразу після заявки ми готуємо вашу співбесіду з китайським замовником, який зацікавився Вашим резюме та презентаційним відео. У нас велика кількість партнерів, тому зазвичай, це займає не більше, ніж один-два тижні.
Після успішного проходження співбесіди починається підготовка пакету документів та їх легалізація в консульстві Китаю, після чого подається заявка в міграційну службу Китаю на дозвіл для роботи. Після отримання дозволу для роботи, оформлюється робоча віза типу Z. Далі - виліт в Китай! Зазвичай ці процедури займають до трьох місяців.
Ви прилітаєте в аеропорт Пекіну, де наші партнери зустрінуть Вас та поселять у готель, проведуть інструктаж, допоможуть освоїтися, після чого напрявлять вже на постійне місце роботи.
З огляду на те, що проживання і в більшості випадків харчування покривається китайською стороною, а витрати на харчування та комунальні послуги незначні, то з базової зарплатні в 1200 доларів легко можна відкладати 1000 доларів на місяць. Також не варто забувати про додаткові уроки. Наприклад, якщо в тиждень по п'ять днів давати додаткові уроки всього по 2 години на день, то при мінімальній ставці в 25 доларів / год на місяць виходить 1100 доларів! Тобто, 2100 в місяць. Все залежить від Ваших пріоритетів і цілей, які собі ставите.
Навіть потрібно! Мало того, продовження контракту можна робити з підвищенням ставки на 400 - 600 доларів на місяць