Чому Китай?

Робота в Китаї

Робота за кордоном - відповідальний крок, до якого підходять виважено, розглянувши всі за і проти. Є маса причин, чому чаша терезів схиляється на цю сторону: від економічних до спраги до подорожей. Для кожної людини це індивідуальне питання. Але загальновідомий факт - чим довше ви роздумуєте, тим більше ви даєте шансів іншим, більш рішучим людям.

Все частіше українці вибирають роботу в Китаї. Але чому? Вже давно не секрет, що за кілька десятків років Китай з аграрної країни перетворився на потужну технологічно розвинену державу, другу економіку світу.

Китайське диво не залишає байдужим практично нікого. Західні інвестори злітаються на нього, як бджоли на мед. Але вже і Китай поступово перетворився на найбільшого світового інвестора.

Але що робити простим людям, які теж хочуть доторкнутися до економічних благ Піднебесної?

Робота в Китаї - відмінне рішення для тих, хто так чи інакше замислювався про роботу за кордоном! Цікавий факт - зараз в Китаї іноземцю цілком реально заробити більше, ніж на Заході!

Українцю зі знанням китайської мови і профільним дипломом про вищу освіту завжди раді і готові взяти на роботу багато провідних компаній Китаю.

Але що робити тим, хто не знає китайську мову? Не впадати у відчай! Якщо ви добре знаєте англійську - вам теж дуже раді в Китаї!

Вчитель англійської мови в Китаї - це затребувана вакансія по всій Піднебесній. Епоха Глобалізації зробила англійську мову для китайців обов'язковою умовою успіху. Тому дітей з самого раннього віку навчають англійській, і вважають за краще, щоб це робили іноземні вчителі. У зв'язку з цим, найбільша кількість вакансій для вчителів англійської мови в Китаї відкрита в дитячих садах і елітних тренінг центрах раннього розвитку. Такі вакансії найвище оплачуються. Також вельми охоче набирають викладачів і в університети, але там високі вимоги до освіти і сертифікації вчителя. Висока зарплата гарантована в обох випадках, але, як це не дивно, вчитель в дитячому саду може заробляти більше, ніж викладач в університеті. І це цілком нормально для Китаю.

Тому, якщо ви наважилися працювати в Китаї вчителем англійської мови - сміливо звертайтеся в Українсько-китайський центр Шовкового Шляху. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування та високу зарплату.

Всім добре відомо, що для роботи за кордоном офіційне працевлаштування - це запорука гарного настрою і впевненості в завтрашньому дні. Тільки з робочою візою ви вступаєте в офіційні трудові відносини з китайським роботодавцем і захищені законом, як бронею.

Чекаємо Ваших заявок і бажаємо удачі та натхнення в роботі за кордоном!

Місто Шанхай

 

Робота в Китаї- це успішне майбутнє!

 

Відкрий для себе Китай